Tydzień moich błędów cz. 3

Tydzień moich błędów cz. 3

Tydzień moich błędów cz. 3Fotelik samochodowy na stelażu wózka ? Oczywiście w filmie zdjęcie mojego dziecka w foteliku na stelażu na spacerze 🙈🙈🙈Fotelik ma chronić dziecko w aucie i tam powinien być wykorzystywany, nadużywanie fotelika jako gondoli nie jest zdrowym wyjściem dla dziecka i jego kręgosłupa 👶👶👶👶Więc jeżeli pędzisz na zakupy albo idziesz na spacer wybierz wózek i gondole w leżącej pozycji 🚼🚼🚼🚼

Opublikowany przez O fotelikach Czwartek, 15 października 2020

Fotelik samochodowy na stelażu wózka ?

Oczywiście, ja również tak robiłam. Spójrzcie proszę na zdjęcie w filmie, tu akurat byliśmy na spacerze i Anastazja oczywiście w foteliku na stelażu wózka, wtedy zupełnie nie myślałam o jej zdrowej pozycji i o zdrowiu jej plecków.

Fotelik samochodowy ma ratować zdrowie a nawet życie naszego dziecka podczas jazdy. Wykorzystywanie go jako gondoli poza autem jest tylko wygodą naszą, rodziców. Wygodnie i szybko można zapiąć fotelik na stelażu, no bo gondolę to trzeba wyciągnąć z bagażnika, dziecko przełożyć do gondoli, odłożyć fotelik do auta i na powrót powtórzyć czynności. Owszem jest do wykonania znacznie więcej czynności, ale robimy to dla zdrowej pozycji naszych noworodków i niemowląt.

W foteliku noworodek musi mieć co około godzinną przerwę a niemowlak co około 2 godziny. Biorąc dziecko na zakupy czy spacer tak jak to było w moim przypadku, gdzie jest czas na odetchnięcie dla dziecka ?

Dziecko nie powie nam, że zdrętwiały mu plecki, że jest mu już nie wygodnie czy to, że chce się już wyprostować i położyć.

Pamiętajmy, fotelik samochodowy tylko w aucie podczas jazdy i nie zamieniajmy go na gondolę wózka.

O fotelikach