Zmiany w O fotelikach –> wprowadzamy sprzedaż ratalną z bankiem Credit Agricole

Sprzedaż ratalna w punkcie O fotelikach

Zmiany zmiany zmiany 😍😍😍 Od poniedziałku 10 sierpnia wprowadzamy sprzedaż ratalną z bankiem Credit Agricole 🧡🧡🧡 Chce zrobić wszystko, aby dzieci jeździły bezpiecznie, więc daje szanse na to i wprowadzamy raty 🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩Jeżeli pragniecie bezpieczeństwa swojego dziecka i wolicie zakup na raty, zapraszamy od poniedziałku do punktu O fotelikach po dopasowany fotelik do dziecka i do auta oraz możliwość ratalną zakupu 💪💪💪 a ja życze Wszystkim bezpiecznych podróży i wspaniałego weekendu 🧡🧡🧡🧡🧡

Opublikowany przez O fotelikach Sobota, 8 sierpnia 2020

 

Cześć !

Zmiany, zmiany, zmiany w punkcie O fotelikach

Od poniedziałku 10 sierpnia, wprowadzamy sprzedaż ratalną z bankiem Credit Agricole

Pomyślałam, skoro bierzemy na raty setki różnych rzeczy, które tylko ułatwiają nam życie, takich jak telewizor, pralka, lodówka, suszarka, tablet, laptop czy telefon możemy również, wziąć na raty BEZPIECZEŃSTWO naszego dziecka podczas podróży.

Wybór fotelika samochodowego jest odpowiedzialną decyzją, dlatego zapraszam wszystkich rodziców do punktu O fotelikach, po fotelik dopasowany do dziecka i do auta, przetestowany fotelik w testach zderzeniowych z 4 lub 5 gwiazdkami za bezpieczeństwo ADAC, zaliczonym TESTEM PLUSA, oczywiście tyłem do kierunku jazdy i oczywiście fotelik z wysokim oparciem, z ochroną głowy i ochroną boczną ciała.

W punkcie O fotelikach wybierzecie fotelik najbezpieczniejszy, czyli ten który pasuje do Waszego dziecka oraz kanapy Waszego samochodu, oraz jest przetestowany w testach zderzeniowych.

Zapraszam Wszystkich do punktu O fotelikach na ul. Jasną 2 w Koninie, po fotelik samochodowy z możliwością ratalnego zakupu.

Pozdrawiam

O fotelikach