Tydzień moich błędów cz. 5, podsumowanie

Tydzień moich błędów cz. 5

Tydzień moich błędów cz. 5 Kurtka ! 🧥🧥🧥Tak to idealny moment żeby o tym powiedzieć, ➡️➡️dziecko nie powinno podróżować w kurtce w foteliku ⬅️⬅️z prostej przyczyny, w grubej kurtce nie jesteśmy w stanie zapiąć poprawnie dziecka W filmie mówię o paru rozwiązaniach dla dzieci, aby były bezpieczne i było im cieplutko ☝️☝️☝️Kończąc tydzień moich błędów, mam nadzieję, że jeżeli również je popełniacie, pomogę je naprawić 🧡🧡🧡🧡Bezpieczeństwo dziecka ponad wszystko 🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡Bezpiecznych podróży 🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡

Opublikowany przez O fotelikach Sobota, 17 października 2020

 

Kurtka !

Mamy idealny moment, aby i o tym powiedzieć. Jest już coraz zimniej i podróżujemy w aucie w kurtkach, ale również i dzieci tak przewozimy.

A czy wiecie, że na kurtce grubej, puchowej, zimowej nie jesteśmy w stanie poprawnie zapiąć dziecka ?

W zbyt luźnej uprzęży podczas wypadku dziecko może się wysunąć z uprzęży, tym bardziej, że podczas wypadku działają na nas ogromne siły.

Tak ja również woziłam moje dziecko w kurtce. Ale teraz bezpieczeństwo mojej córki jest najważniejsze. Ja radzę sobie z zimnymi dniami tak, że Anastazję wsadzam do fotelika, zdejmuję kurtkę, zapinam uprząż i tą kurtką przykrywam ją.

Można również wziąć koc, który wcześniej zagrzejemy np. na kaloryferze.

Owszem te czynności są bardziej czasochłonne ale robimy to dla bezpieczeństwa naszych dzieci,

Wybór jest prosty, poświęcić parę chwil dłużej lub znów wybrać swoją wygodę.

Na zakończenie tego tygodnia muszę powiedzieć, że jest mi bardzo przykro, że woziłam Anastazję w taki sposób. Podczas wypadku teraz wiem, że wtedy przez moje błędy naraziłabym ją na utratę zdrowia lub nawet życia.

To ja sama nieświadomie ogromnie pogorszyłam wysoką ochronę dobrych foteli.

Mam nadzieję, że pomogłam Wam odkryć najczęstsze błędy, i że Wy tak jak ja naprawicie je.

Pamiętajmy, dziecko samo nie zadba o swoje bezpieczeństwo, to MY rodzice jesteśmy za to odpowiedzialni.

O fotelikach