Tydzień moich błędów cz. 1

Tydzień moich błędów – cz. 1

Tydzień moich błędów cz. 1 Podstawowym moim błędem był zakup fotelika przez Internet i nie dopasowanie a nawet nie sprawdzenie go w moim aucie, co skutkowało np opadającą głową, kojarzycie ten stan ? 🤔🤔🤔😴😴😴Oczywiście sugerowałam się wysoką oceną tego fotelika, ale co z tego jak fotel nie pasował do kanapy mojego auta a ja sama nie wiedziałam jak montować go poprawnie Na bezpieczeństwo Twojego dziecka składa się dopasowany fotelik, poprawny montaż i mocne zapięcie dziecka w uprzęży 💪💪💪Od jutra startuje z pokazaniem zdjęć moich błędów 🙈🙈🙈 ale tylko w celach naukowych 👩‍🎓👩‍🎓👩‍🎓 absolutnie się nimi nie chwalę… Bezpiecznych podróży 🧡🧡🧡🧡

Opublikowany przez O fotelikach Wtorek, 13 października 2020

Zakup fotelika przez Internet, tak jest to mój pierwszy błąd podstawowy.

Pierwszy fotelik dla mojego dziecka kupiłam właśnie przez Internet sugerując się tym, że ma on 4 * w ADAC, i faktycznie jest on bezpieczny ale pod warunkiem, że będzie dopasowany do kanapy samochodu. Ten fotelik nie pasował do kanapy mojego auta przez co głowa mojego dziecka cały czas opadała na klatkę piersiową.

Dlatego sugerując się oceną w ADAC za fotelik, dopasowując go do kanapy auta jest on najbezpieczniejszym fotelikiem dla Waszego dziecka.

Kolejnym błędem był montaż fotelika. Co nam z gwiazdek i wysokiej oceny za bezpieczeństwo fotelika, jeżeli montujemy go źle i zbyt luźno ? Ja oczywiście zapinałam fotelik w poprawnej kolejności pasów, biodrowy nad nóżkami a barkowy oplatał całą skorupę,  ale nie pamiętam, że dociskałam go i redukowałam luz powstały na pasach.

Brak świadomości i wiedzy może prowadzić do poważnych konsekwencji.

Dlatego przed zakupem przyjedź do punktu O fotelikach, pokaże i nauczę jak poprawnie montować fotelik samochodowy i jak poprawnie zapiąć dziecko w foteliku.

Foteliki samochodowe trzeba mierzyć do kanapy auta, aby były jak najbezpieczniejsze dla Waszych dzieci.

O fotelikach