Tydzień bezpiecznego starszaka

Dziś zaczynamy w O fotelikach tydzień bezpiecznego starszaka, w foteliku z ochroną głowy, czyli z wysokim oparciem.

Codziennie będę publikować fakty i zalety fotelika z wysokim oparciem. Przez tydzień, powiem Wam dlaczego taki fotelik jest bezpieczny dla Waszych starszaków.  Będę w tym tygodniu uświadamiać Was, przekonywać i namawiać na wybór fotelika z ochroną głowy. Przez ten tydzień oprócz mojego tłumaczenia, będę podrzucać linki do filmów z YouTube, abyście zobaczyli sami to o czym ja mówię i co tak bardzo promuję.

Oczywiście biję tutaj głośno do podstawek, podkładek czy podwyższeń, w zależności jak na to mówicie :). Takie urządzenie do przewożenia dzieci, nie jest bezpieczne dla Waszych dzieci. Podkładka oczywiście jest dopuszczona do sprzedaży, ponieważ posiada homologację R 44 – 04, czyli taką, która testuje foteliki na przestarzałych przepisach i zasadach, bez wysokich wymogów. Foteliki testowane są za pomocą manekinów P, na nich nacisk na brzuch pasa biodrowego mierzony jest za pomocą wkładki z modeliny. Dziecko ma brzuch, nie wkład z modeliny ! Polecam wybór fotelików z homologacją R 129 czyli i-size, lub foteliki testowane w niezależnej organizacji ADAC, które testują foteliki za pomocą manekinów Q, które w obszarze brzucha mają czujniki, dające wiarygodne pomiary.

Mam nadzieję, że po tym tygodniu bezpiecznego starszaka zrozumiecie, dlaczego tak ważny jest wybór fotelika z wysokim oparciem.

Zapraszam do oglądania i udostępniania moich filmów, aby jak najwięcej rodziców mogło zobaczyć i dowiedzieć się o bezpieczeństwie swoich starszaków w samochodzie.

To co gotowi na tydzień bezpiecznego starszaka ? 🙂

 

Tydzień bezpiecznego Starszaka

W 🔥🔥O fotelikach🔥🔥 zaczynamy tydzień bezpiecznego S T A R S Z A K A 🧡🧡🧡Aby starsze dziecko podróżowało bezpiecznie, musi mieć fotelik z wysokim oparciem i ochroną głowy.Będę w tym tygodniu dodawać filmy, w których wymieniać będę kolejne zalety tych fotelików. 💪💪💪Podkładka nie jest w stanie zapewnić takiego bezpieczeństwa dziecku, jakie zapewnia fotelik z oparciem. Dlatego w tym tygodniu będę namawiać Was i przekonywać do wyboru fotelików z ochroną głowy 👧🧒👧🧒 oraz uświadamiać jak ważny jest wybór takiego fotelika.Zaczynamy tydzień Bezpieczny Starszaka 🧡🧡🧡

Opublikowany przez O fotelikach Poniedziałek, 20 lipca 2020