Tydzień Bezpiecznego starszaka – Podsumowanie

Tydzień bezpiecznego starszaka – Podsumowanie

Dziś film – podsumowanie tygodnia bezpiecznego starszaka 🧡🧡🧡Mam ogromną nadzieję, że przekonałam rodziców do bezpieczeństwa fotelika z wysokim oparciem 💪💪💪Również mam nadzieję, że z podkładkami, które nie zapewniają dziecku żadnej ochrony – zrobicie to co ja 😁😁😁Zróbmy wspólnie szał bezpiecznych dzieci w Koninie ! 😍😍😍Ja dołożę wszelkich starań, aby dopasować fotelik do Waszego dziecka i auta, ale to WY rodzice, sami musicie chcieć zmiany na bezpieczeństwo 🧡🧡🧡Bezpiecznych podróży życzę wszystkim na ten weekend, weekendzik, weekendziunio 🧡🧡🧡🔥🔥O fotelikach🔥🔥

Opublikowany przez O fotelikach Sobota, 25 lipca 2020

 

Chciałabym podsumować cały tydzień bezpiecznego starszaka, i jeszcze raz powiedzieć o zaletach fotelików z wysokim oparciem.

Wybierając fotelik z wysokim oparciem, zapewniacie dziecku bezpieczeństwo, dodatkowo zapewniamy ochronę głowy, zabudowany zagłówek, ochronę boczną ciała, prowadnicę pasa barkowego oraz zaczep krokowy dla pasa biodrowego.

Wszystkie te elementy są bardzo ważne, aby zapewnić dziecku maksimum bezpieczeństwa podczas podróży.

Mam nadzieję, że w tym tygodniu oglądaliście moje filmy, i przekonałam Was do bezpieczeństwa i wyboru fotelika z wysokim oparciem.

Specjalnie na potrzeby filmu, wzięłam podkładkę, mam nadzieję, że Każdy z Was kto obejrzał moje filmy i przetrwał razem ze mną tydzień bezpiecznego starszaka, zrobi właśnie to ( WYRZUCAMY PODKŁADKĘ), i przekładamy dzieci do fotelika bezpiecznego z wysokim oparciem.

Życzę bezpiecznych podróży.

 

O fotelikach