Tydzień bezpiecznego starszaka – część 4 – ochrona boczna

Bezpieczny starszak – ochrona boczna

Dziś postarałam się jak najszybciej nagrać i wrzucić świeżutki film dla Was 🧡🧡🧡 Czwarta część serii Bezpieczny Starszak, dziś mówie o ochronie bocznej ciała, która jest równie ważna i ratująca życie dziecka w fotelikach z wysokim oparciem 💪💪💪Linki do filmów You tube1. Test zderzenia bocznego dziecko w foteliku z wysokim oparciem i dziecko na podkładcehttps://www.youtube.com/watch?v=abh47GCst282. Testy zderzeniowe fotelików, które posiadamy w punkcie 🔥🔥O fotelikach🔥🔥- iZi Flex Fix https://www.youtube.com/watch?v=YVBrT6-88g4- Rodi Air Protecthttps://www.youtube.com/watch?v=w6Pe0NwAnw8- Diono Monterey https://www.youtube.com/watch?v=69CsMqvab-g Czy wiecie, że fotelik jest dla mnie aniołem bezpieczeństwa Waszych jak i mojego dziecka ? 🧡🧡🧡 Wybierzcie więc największe bezpieczeństwo i ochronę dla swoich dzieci 🧡🧡🧡Zapraszam do punktu 🔥🔥O fotelikach🔥🔥 po bezpieczny i dopasowany fotelik dla dziecka i do samochodu 😍😍 Dziś jesteśmy do 18 i jutro sobota, sobotunia, sobotusia działamy od 10 do 14 w punkcie, i później promocja bezpiecznego przewożenia dzieci, ale dopiero jutro zdradzę Wam, gdzie tym razem się spotkamy 🤩🤩🤩

Opublikowany przez O fotelikach Piątek, 24 lipca 2020

 

Ochrona boczna jest kolejnym ważnym i ratującym życie dziecka elementem fotelika samochodowego z wysokim oparciem.

Dziecko jadące na podkładce, nie ma żadnej ochrony przed kontaktem z autem, które wjeżdża w nasz samochód, lub przed elementami, które są wgniatane w środek naszego pojazdu, szczególnie jeżeli kolizja jest od strony siedzącego dziecka.

Kurtyny boczne również mogą stanowić zagrożenie dla dziecka, jadącego na podkładce. Kurtyny jak i pasy samochodowe są zaprojektowane tak, aby chroniły nas dorosłych. Dzieci jadące na podkładce, mogą być narażone na kontakt z wybuchającą kurtyną boczną. Dlatego, tak ważne jest, aby zadbać o ochronę głowy i ochronę boczną ciała dziecka.

Oczywiście dołączam filmy testów zderzeniowych fotelików samochodowych dostępnych u nas w punkcie O fotelikach, wszystkie zaliczyły 4 gwiazdki w testach zderzeniowych :

  1. Porównanie ochrony bocznej, manekina w foteliku samochodowym z wysokim oparciem a manekina jadącego na podkładce.

2. Test zderzeniowy fotelika iZi Flex Fix

3. Test zderzenia fotelika Rodi Air Protect

4. Test zderzenia fotelika Diono Monterey

Zapraszam rodziców do punktu O fotelikach, po dopasowany fotelik do dziecka i do samochodu.

Pomogę Wam zadbać o bezpieczeństwo Waszego dziecka podczas podróży w samochodzie.