Tydzień Bezpiecznego Noworodka

Tydzień bezpiecznego noworodka

W 🔥🔥O fotelikach🔥🔥 zaczynamy tydzień bezpiecznego noworodka 🧡🧡🧡 Przyszła mamo, Przyszły tato, czy siedzenie i szukanie informacji o fotelikach nie jest wyczerpujące ? Informacji jest masa a końcowo i tak już sami nie wiemy co wybrać, a wybór fotelika wcale nie jest prostą sprawą, DLATEGO dla Was jest punkt O fotelikach 🧡🧡🧡 Fotelika dla noworodka nie dopasujemy według opinii na forach, nie dopasujemy go również kupując przez internet, foteliki używane z nie pewnego źródła mogą mieć różną historię, a foteliki z zestawu z wózkiem 3 w 1, najczęściej nie posiadają niezależnych testów zderzeniowych.Zapraszam rodziców po dopasowany i testowany fotelik samochodowy dla Waszego zaraz nowo narodzonego dziecka, tak aby już od pierwszej podróży ze szpitala było przewożone bezpiecznie 🧡🧡🧡Zapraszam na tydzień bezpiecznego noworodka 👶👶👶

Opublikowany przez O fotelikach Poniedziałek, 31 sierpnia 2020

 

Od dziś w O fotelikach zaczynamy Tydzień Bezpiecznego Noworodka.

Wybierając pierwsze rzeczy dla naszego zaraz nowo narodzonego dziecka dokładamy starań, aby dziecko miało wszystko co najlepsze. Zaczynając od pieluszek, zabawek, smoczków, butelki, łóżeczka czy wózka.

Ale przychodzi moment wyboru fotelika samochodowego, i niestety wtedy część rodziców decyduje się na fotelik w zestawie z wózkiem 3 w 1 a te foteliki najczęściej nie posiadają dodatkowych niezależnych testów zderzeniowych, lub wybiera fotelik na internecie według opinii na forach, kolejną decyzją jest wybór fotelika używanego z niepewnego źródła.

W tym tygodniu powiem, dlaczego foteliki zwłaszcza dla noworodków muszą być dopasowane do kanapy samochodu.

Oczywiście wybór fotelików samochodowych jest ogromny, ale foteliki każdej kategorii mają to do siebie, że po prostu mogą nie pasować do kanapy auta.

Fotelik samochodowy często jest wybierany, jako dodatkowy szczegół wyprawki, a nie jako priorytet. Ale to właśnie on ma ratować zdrowie a nawet życie dziecka.

Najważniejsze elementy składające się na bezpieczne przewożenie noworodka to przede wszystkim dopasowany fotelik do kanapy, wiedza o poprawnym montażu fotelika, wiedza o poprawnym zapięciu uprzęży na dziecku w foteliku oraz wybór fotelika z niezależnymi testami zderzeniowymi.

Zapraszam do udziału w tym Tygodniu Bezpiecznego Noworodka.

O fotelikach.