Startujemy z WYPOŻYCZALNIĄ adapterów BeSafe dla kobiet spodziewających się dziecka

Startujemy z WYPOŻYCZALNIĄ adapterów BeSafe

Chwalę się kolejny raz 😁😁😁Zmiany w punkcie 🔥🔥O fotelikach🔥🔥 Bardzo zależy nam na bezpieczeństwie dzieci, ale również kobiet spodziewających się dziecka 🤰🤰🤰Od dziś oficjalnie w naszym punkcie 🔥🔥 O fotelikach 🔥🔥 można wypożyczyć adapter BeSafe 😍😍😍Chciałabym bardzo, abyście Wy kobiety spodziewające się dziecka, zadbały o swoje własne i dziecka w brzuchu bezpieczeństwo !Zapinajcie pasy bezpieczeństwa ! Ale poprawnie, z adapterem BeSafe jest to możliwe i bardzo komfortowe ! Adapter pomaga przeprowadzić bezpiecznie pas biodrowy pod brzuchem, pamiętajcie, że równie ważne jest zapięcie pasa barkowego, przez środek barku i klatki piersiowej !Pasy ratują Wasze życie a adapter życie Waszego dziecka 🧡🧡🧡Zapraszam Wszystkie kobiety, które zaraz zostaną mamą po raz pierwszy lub kolejny, również po dopasowany fotelik samochodowy do kanapy Waszego auta. Po to, abyście w momencie wyjścia ze szpitala były pewne, że Wasze maleństwo podróżuje bezpiecznie 🤱🤱🤱Jesteśmy na stronie MARKO BABY, który jest wyłącznym dystrybutorem fotelików BeSafe 😍😍😍😍Zapraszam wszystkich rodziców do punktu 🔥🔥O fotelikach🔥🔥 po BEZPIECZEŃSTWO swojego DZIECKA 🦸‍♀️🦸‍♀️🦸‍♂️🦸‍♂️🧡🧡🧡

Opublikowany przez O fotelikach Piątek, 31 lipca 2020

 

Cześć !

Chwalę się kolejną bardzo ważną zmianą w punkcie O fotelikach.

Od dziś oficjalnie wprowadziliśmy wypożyczalnie adapterów BeSafe.

Chciałabym, aby wszystkie kobiety będące w ciąży zapinały pasy bezpieczeństwa, aby ten pas był poprawnie zapięty potrzeba nam adaptera BeSafe, który pomaga nam poprawnie zapiąć pas biodrowy pod brzuchem, dodatkowo bardzo ważnym elementem jest poprawne zapięcie pasa barkowego.

Zapraszam wszystkie kobiety, które spodziewają się dziecka właśnie po adapter BeSafe, ale również po dopasowany fotelik do Waszego zaraz nowo narodzonego dziecka. Taki fotelik trzeba oczywiście dopasować do kanapy Waszego auta.

A w momencie kiedy wyjdziecie z naszego punktu, będziecie przyszłe Mamy podróżowały bezpiecznie z adapterem BeSafe. Mało tego, będziecie miały  świadomość, że po wyjściu ze szpitala już ze swoim dzidziusiem, bezpieczeństwo Waszego dziecka będzie maksymalne.

Zapraszam wszystkich do punktu O foteliakch, po BEZPIECZEŃSTWO waszego DZIECKA podczas podróży.

O fotelikach