ADAPTER BESAFE

Bezpieczeństwo dziecka w foteliku samochodowym jest bardzo ważne ale zacznijmy dbać o to bezpieczeństwo od samego początku, czyli od momentu kiedy dziecko jest jeszcze w brzuchu.

Adapter BeSafe ratuje dwa życia, mamy i dziecka.

Przedstawiam rewelacyjne rozwiązanie dla kobiet spodziewających się dziecka. Każda z nas w momencie, kiedy dowie się o tym, że nosi pod sercem tą drugą, maleńką istotkę, chce dla niej od razu wszystkiego co najlepsze. Dlatego najbezpieczniejszym i najlepszym rozwiązaniem jest adapter BeSafe.

Nasze prawo niestety pozwala, kobiecie w widocznej ciąży podróżowanie bez pasów bezpieczeństwa, naraża to zdrowie a nawet życie mamy i dziecka. Adapter BeSafe prowadzi pas biodrowy pod brzuchem zabezpieczając dziecko. Naprężenie pasa biodrowego w sposób tradycyjny, podczas wypadku jest na tyle silne, że może spowodować nacisk na brzuch, uszkadzając płód i łożysko. Dlatego, tak ważne jest aby zacząć bezpieczeństwo dziecka od siebie samej.

Z adapterem podróżujemy bezpiecznie, zwiększa on komfort zapiętych pasów bezpieczeństwa, dodatkowo uniemożliwia wpadnięcie pod pas biodrowy kobiety ciężarnej. Adapter BeSafe może być stosowany już od 2 miesiąca ciąży.

Przyszła MAMO, pamiętaj, że jeżeli Twój mostek jest w odległości mniejszej niż 25 cm od kierownicy, a brzuch uniemożliwia Ci swobodne obracanie, przesiądź się na fotel pasażera i jedź tak, aż do narodzin dziecka.  Pamiętaj również, żeby nie dezaktywować poduszki powietrznej. Poduszka powietrzna musi być włączona zawsze kiedy Ty podróżujesz autem.

Nie zapinaj pasa biodrowego nad brzuchem lub na jego środku. Nie przekładaj pasa barkowego za plecy. Pas bezpieczeństwa musi być zapięty, a dzięki adapterowi BeSafe część biodrowa jest poprowadzona bezpiecznie pod brzuchem, zabezpieczając Ciebie i dziecko. Sprawdź, czy pas barkowy jest na środku barku i na środku klatki piersiowej.

Adapter BeSafe jest dostępny w naszym punkcie O fotelikach w Koninie przy ulicy Jasnej 2.

Adapter BeSafe dla przyszłych mam

Przedstawiam adapter BeSafe dzięki, któremu przyszłe mamy 🤰🤰 podróżują BEZPIECZNIE w komfortowo zapiętych pasach bezpieczeństwa 🚗🚗Zadbaj o bezpieczeństwo swojego maleństwa od siebie samej, zapnij pas bezpieczeństwa podczas każdej podróży autem, nawet tej "kawałkowej" 🧡🧡🧡Adapter dostępny w punkcie 🔥🔥O fotelikach🔥🔥 ul. Jasna 2 w Koninie 💪💪Dziś jesteśmy dla Was od 13 do 20 🧡🧡

Opublikowany przez O fotelikach Czwartek, 9 lipca 2020