Krav maga na evencie o bezpieczeństwie 10 Lipca w sobotę

W sobotę 10 Lipca na evencie o bezpieczeństwie będzie otwarty trening Krav magi, który przeprowadzi grupa z Konina !

United KRAV MAGA -5 Rytm Kalisz United Krav Maga 5 Rytm Września 🧡🧡🧡

Dlaczego akurat Krav magę połączyłam z tym eventem ?

Ponieważ nasze własne bezpieczeństwo i to czy potrafimy się obronić w najmniej spodziewanej sytuacji ma ogromne znaczenie.
Często myślimy, że nas nic nie spotka, nikt na nas się nie rzuci, nikt nas nie uderzy. I wchodzimy na porównanie czy wyjeżdżając autem w podróż mamy pewność, że NIC nam się nie stanie ?

W aucie jak i na ulicy musimy dbać o nasze bezpieczeństwo, a dzięki Krav maga zdobywamy umiejętności, chociaż podstawowe do obrony siebie, dziecka czy innej osoby.

Zapraszam serdecznie na otwarty trening 10 Lipca przed punktem O fotelikach, trening zaczyna się o godzinie 11 : 00, ale dołączyć można nawet w trakcie treningu. Wskakuj w luźne ubrania i spróbuj się w treningu Krav Maga, a może zapiszesz się na stałe ?

Polecam do obejrzenia film Roberta Jędrzejewskiego, po co i dlaczego warto ćwiczyć Krav maga

A tu parę wypowiedzi :

” Misją jest przeszkolić jak największą liczbę osób, żeby choć w minimalnym stopniu potrafili coś z tego wynieść, żeby w sytuacji ekstremalnej, szczególnie w dzisiejszych czasach mogli czuć się bezpiecznie.

Stąd motto ” i Ty masz prawo czuć się bezpiecznie ”
Kiedyś dyshonorem było napaść kogoś w parę osób czy przemoc wobec dzieci i kobiet,
dzisiaj normą jest wyciągnięcie noża, bo wyprzedziliśmy kogoś i szybciej wjechaliśmy na stację benzynową czy źle spojrzeliśmy na kogoś „.

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo, 10 Lipiec godz 10 – 14 , event o bezpieczeństwie, O fotelikach ul. Jasna 2

Do zobaczenia !